FİRMALAR
Ücretsiz firma eklemek için tıklayınız
EMLAK
Ücretsiz ilan vermek için tıklayınız
İKİNCİ EL ARAÇ
Ücretsiz ilan vermek için tıklayınız
ARAÇ KİRALAMA
Ücretsiz ilan vermek için tıklayınız
 • 19.06.2023 21:43
 • Yaşam

  Sakarya Kocaeli yolcu otobüsü kiralama işlerine çözüm Perla'dan

  Grup olarak gezmek veya bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak  için size alternatif bir önerimiz var. Kocaeli ve Sakarya'da hizmet veren Perla Paradise Turizm Acentesi otobüs kiralama hizmetinden yararlanarak ülkenin her köşesine güvenle ve konforla seyahat edebilirsiniz.
  Sakarya Kocaeli yolcu otobüsü kiralama işlerine çözüm Perla'dan

  Sakarya ve İzmit'in lider turizm acentesi Perla Paradise Tur, konfor ve güvenle kiralama yapabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Grupça tatile çıkmak, okul gezisi düzenlemek ya da servis kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anlarda en ekonomik fiyatlar ile en kaliteli seyahati ayağınıza getiriyor. Kurumsal firmalar ve kamu kuruluşlarının teveccühü ile yurtiçi kiralamalarda ve seyahatlerde öncü olan Perla Paradise Tur, Diyanet işleri başkanlığının referansına da sahip. İşçi servisi kiralama hizmeti de sunan Perla Paradise ile artık seyahatlerinizde ulaşım için endişelenmenize gerek yok.  İşletme sahiplerinden gelen açıklamalarda; " Perla Paradise Turizm, çeşitli araçları en ekonomik fiyatlar eşliğinde sunuyor. 81 ilimizde  tüm ilçelere kadar ülkemizin her noktasından otobüs ve minibüs temin edebileceğiniz bir acente var." ifadelerine değindi.

  "Öğrenciler Eskişehir okul gezisinde Perla'yı tercih etti"

  Diyanete verdikleri hizmetler ve işçi kiralama hizmetlerinin yanı sıra okullar için de servis, minibüs kiralama hizmeti sunan Perla Paradise Tur, son olarak minik öğrencileri Eskişehir'e götürerek hem eğlenceli hem öğretici bir tur düzenlenmesine vesile oldu. Eğlenceli ve konforlu yolculuk sonrasında öğrenciler Eskişehir'i deneyimledi. Tur ve araç kiralama hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için Perla Paradise yetkililerine;

  Kocaeli için; 0262 322  6767

  Sakarya İçin; 0264 281 54 41 numarasından ulaşabilirsiniz.  0 Yorum

  Yorum Ekle