FİRMALAR
Ücretsiz firma eklemek için tıklayınız
EMLAK
Ücretsiz ilan vermek için tıklayınız
İKİNCİ EL ARAÇ
Ücretsiz ilan vermek için tıklayınız
ARAÇ KİRALAMA
Ücretsiz ilan vermek için tıklayınız
 • 07.07.2023 01:36
 • Güncel

  Sakarya’lı öğrenciler dikkat! İşte yaz okulunda kalabileceğiniz yurtlar

  Sakarya’lı öğrenciler dikkat! İşte yaz okulunda kalabileceğiniz yurtlar

  Sakarya'da Yaz Okulu İçin Hangi Yurtlarda Kalınabilir

   

  Sakarya Üniversitesi ve diğer illerdeki üniversitelerin kapanması ile birlikte yaz tatili ve bayram süreçlerinin geçmesi ile beraber okullar birbir yaz okulu tarihlerini açıkladılar. Öğrencilerin konaklama sürelerinin kırk gün olacağı ve bununla birlikte yurt ihtiyacı dogacağı gibi kiralık eşyalı dairelerde tercih edilen konaklama imkanlarını misafirlerine sunan Turan Ali Şafak Gayrimenkul özellikle Serdivan ve Adapazarı ilçelerinde hizmet vermektedir.

   

  Firma yöneticileri; Her sene şehrimize gelen misafirlerimize konaklama hizmeti vermekteyiz. Genelde Sakarya Üniversitesinde okuyan öğrencilerin yönlendirmesi ile bizleri tercih ediyorlar. Misafirlerimize Serdivan, Adapazarı ve Erenler ilçelerinde olan yurtlarımızı önererek okula yakın ve toplu taşımalara yakın olmasına dikkat ederek yönlendirmeler yapıyoruz.

   

  İlçe fakültelerinde ve Sapanca Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde okuan öğrencilerde son senelerde firmamızı tercih ediyor ve huzurlu bir yaz okulu süreci geçiriyorlar. Ailelerin de güven duyduğu bir firma olduğumuz için gönül rahatlığı ile çocuklarını bırakıp gidiyorlar. 

   

  Her geçen gün yurt sayısını ve hizmet verdiği misafir sayısını yükselten Sakarya'nın konaklama da ki en iddialı şirketi Turan Ali Şafak sizler için var olmaya devam ediyor.

   

  Şirket Genel Merkezi

   

  Semerciler Mah. Kanca Sok. No 23 D:4 

   

  Adapazarı / Sakarya

   

  0546 846 54 54 - 0850 307 73 73

     0 Yorum

  Yorum Ekle